درباره شرکت بی ام الکتریک

شركت بي‌ام‌الكتريك در سال ۱۳۸۵ در ابتدا با ساخت لوازم يدكي، ابزار برقي كار خود را شروع كرد و همزمان با بهره‌گيري از تجربه در زمينه ابزاربرقي حرفه‌اي تحقيقات و مطالعه براي دريل مگنت بي‌ام‌الكتريك را آغاز نموديم. پس از توليد چند نمونه‌ي اول و ارسال براي شركت‌هاي پركار سوله‌سازي طي سه سال و تأييد آنها در شيفت‌هاي كاري دريل مگنت گردبر بي‌ام‌الكتريك به صورت عمده وارد بازار ابزار شد. و با استقبال ابزارفروشان و توليدكنندگان مواجه شد. از اين دستگاه براي سوراخ‌كاري روي فلزات با سختي‌هاي مختلف استفاده مي‌شود كه براي فلزات با سختي كم از مته‌هاي گردبر HSS و براي فلزات با سختي‌بالاتر از مته‌هاي گردبر TCT استفاده مي‌شود. در هنگام سوراخ‌كاري بايد از اسپري و يا روغن و يا آب‌صابون مداوم استفاده شود كه از فرسايش مته جلوگيري شود.

محصولات:

۱- دريل مگنت گردبر بي‌ام‌الكتريك

۲- سنگ فرز ۱۳۳۱ بي‌ام‌الكتريك ۲۴۰۰ وات

۳- سنگ متوسط H150 بي‌ام‌الكتريك ۱۲۰۰ وات

۴- ميني‌فرز پرقدرت ۱۸۲۵ بي‌ام‌الكتريك ۱۰۰۰ وات

۵- قطعات (آرميچر، بالشتك، دنده‌ها و …)

 

دريل مگنت گردبر بي‌ام‌الكتريك ساخت ايران داراي ۶ ماه گارانتي مي‌باشد در اين دستگاه از ريل‌هاي استوانه‌اي همراه با بوش استوانه‌اي استفاده شده كه كمترين فرسايش و لقي را دارد و باعث عملكرد بهتر دستگاه مي‌شود. اين دستگاه داراي جعبه ضدضربه و مخصوص حمل مي‌باشد. مگنت اين دستگاه دو قطبي و پرقدرت بوده و تكنولوژي استفاده شده در آن باعث عمر طولاني و ضدآب و ضدحرارت و ضدفرسايش باشد.

اين دستگاه يك چهارم قيمت مشابه (چيني، كره‌اي و اروپايي) و كليه‌ي قطعات تعميري آن يك چهارم قيمت برندهاي ديگر مي‌ّباشد و مورد تأييد شركت‌هاي سازه فلزي قرار گرفته است.

دستگاه‌هاي وارداتي:

۱- سنگ فرز پرقدرت بي‌ام‌الكتريك (طرح بوش ۱۳۳۱ آلمان) ۲۴۰۰ وات

۲- سنگ فرز متوسط بي‌ام‌الكتريك (طرح بوش H150) 1200 وات

۳- ميني‌فرز پرقدرت بي‌ام‌الكتريك (طرح بوش ۱۸۲۵ آلمان) ۱۰۰۰ وات

اين سه دستگاه وارداتي بوده و در شركت‌هاي توليدكننده سازه‌هاي فلزي (سوله‌سازي و آهنگري) مورد استفاده قرار مي‌گيرد و در شركت‌هاي (روفتراس و شركت تحكيم سازان و بادبند و فولاد پارس و …) هم‌اكنون استفاده مي‌گردد.

با اطمینان خاطر محصولات بی ام الکتریک را خریداری کنید